Šport

Liverpool le do točke v Leedsu

Nogometaši Liverpoola, ki branijo naslov angleškega prvaka, so v 32. ligaškem krogu v gosteh igrali proti Leeds Unitedu 1:1. S tem so ostali na šestem mestu lestvice.

Liverpool je povedel v 31. minuti prek Sadia Maneja, tudi Leeds je imel svoje priložnosti, zadel tudi prečko, v 87. minuti pa izenačil, ko je po kotu z glavo zadel Diego Llorente.

Že v petek sta se Everton in Tottenham razšla z 2:2, v soboto je Newcastle ugnal West Ham s 3:2, Wolverhampton pa Sheffield United z 1:0. V nedeljo sta Arsenal in Fulham igrala 1:1, Manchester United pa je premagal Burnley s 3:1.

V torek bo Chelsea igral proti Brightonu, v sredo Aston Villa proti Manchester Cityju, v četrtek pa Leicester City proti West Bromwich Albionu. Tekma med Southamptonom in Crystal Palaceom je bila preložena.

Na lestvici vodi Manchester City s 74 točkami, sledijo pa Manchester United s 66, Leicester s 56, West Ham s 55, Chelsea s 54 in zdaj Liverpool s 53 točkami.