EURO 2024: Spored nogometnega EP 2024 (V) (seznam)

Spored nogometnega evropskega prvenstva 2024 v Nemčiji (po dnevih).

- petek, 14. junij:
21.00 skupina A, München: Nemčija - Škotska

- sobota, 15. junij:
15.00 skupina A, Köln: Madžarska - Švica
18.00 skupina B, Berlin: Španija - Hrvaška
21.00 skupina B, Dortmund: Italija - Albanija

- nedelja, 16. junij:
15.00 skupina D, Hamburg: Poljska - Nizozemska
18.00 skupina C, Stuttgart: Slovenija - Danska
21.00 skupina C, Gelsenkirchen: Srbija - Anglija

- ponedeljek, 17. junij:
- ponedeljek, 17. junij:
15.00 skupina E, München: Romunija - Ukrajina
18.00 skupina E, Frankfurt: Belgija - Slovaška
21.00 skupina D, Düsseldorf: Avstrija - Francija

- torek, 18. junij:
18.00 skupina F, Dortmund: Turčija - Gruzija
21.00 skupina F, Leipzig: Portugalska - Češka

- sreda, 19. junij:
18.00 skupina A, Stuttgart: Nemčija - Madžarska
21.00 skupina A, Köln: Škotska - Švica
15.00 skupina B, Hamburg: Hrvaška - Albanija

- četrtek, 20. junij:
- četrtek, 20. junij:
15.00 skupina C, München: Slovenija - Srbija
18.00 skupina C, Frankfurt: Danska - Anglija
21.00 skupina B, Gelsenkirchen: Španija - Italija

- petek, 21. junij:
- petek, 21. junij:
15.00 skupina E, Düsseldorf: Slovaška - Ukrajina
18.00 skupina D, Berlin: Poljska - Avstrija
21.00 skupina D, Leipzig: Nizozemska - Francija

- sobota, 22. junij:
15.00 skupina F, Hamburg: Gruzija - Češka
18.00 skupina F, Dortmund: Turčija - Portugalska
21.00 skupina E, Köln: Belgija - Romunija

- nedelja, 23. junij:
21.00 skupina A, Frankfurt: Švica - Nemčija
21.00 skupina A, Stuttgart: Škotska - Madžarska

- ponedeljek, 24. junij:
21.00 skupina B, Düsseldorf: Albanija - Španija
21.00 skupina B, Leipzig: Hrvaška - Italija

- torek, 25. junij:
18.00 skupina D, Berlin: Nizozemska - Avstrija
18.00 skupina D, Dortmund: Francija - Poljska
21.00 skupina C, Köln: Anglija - Slovenija
21.00 skupina C, München: Danska - Srbija

- sreda, 26. junij:
18.00 skupina E, Frankfurt: Slovaška - Romunija
18.00 skupina E, Stuttgart: Ukrajina - Belgija
21.00 skupina F, Gelsenkirchen: Gruzija - Portugalska
21.00 skupina F, Hamburg: Češka - Turčija

OSMINA FINALA
- sobota, 29. junij:
18.00 Berlin: A2 - B2 (1)
21.00 Dortmund: A1 - C2 (2)

- nedelja, 30. junij:
18.00 Gelsenkirchen: C1 - DEF3 (3)
21.00 Köln: B1 - ADEF3 (4)

- ponedeljek, 1. julij:
18.00 Düsseldorf: D2 - E2 (5)
21.00 Frankfurt: F1 - ABC3 (6)

- torek, 2. julij:
18.00 München: E1 - ABCD3 (7)
21.00 Leipzig: D1 - F2 (8)

ČETRTFINALE
- petek, 5. julij:
18.00 Sttutgart: zmagovalec 2 - zmagovalec 4 (ČF1)
21.00 Hamburg: zmagovalec 5 - zmagovalec 6 (ČF2)

- sobota, 6. julij:
18.00 Düsseldorf: zmagovalec 3 - zmagovalec 1 (ČF4)
21.00 Berlin: zmagovalec 7 - zmagovalec 8 (ČF3)

POLFINALE
- torek, 9. julij:
21.00 München: zmagovalec ČF1 - zmagovalec ČF 2 (PF1)

- sreda, 10. julij:
21.00 Dortmund: zmagovalec ČF3 - zmagovalec ČF 4 (PF2)

FINALE
- nedelja, 14. julij:
21.00 Berlin: zmagovalec PF1 - zmagovalec PF2

Back to top button